Shakira
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Shakira | Reguli | Inregistrare | Login
POZE SHAKIRA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alesiandra Profile
 | Femeie 24 ani Cluj cauta Barbat 28 - 58 ani |
|
RBD
Advanced Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 209
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
sharky25k
Monster Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6585
|
|
da ca idee generala in primul rand scrisul e cam mare (doar nu cred ca este cam estetic sa fie asa mare) si in al 2-lea rand scoate codul de votare in romanian tot 66 ca nu se poate intra pe forum
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
sharky25k
Monster Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6585
|
|
si mie imi merge dar faza nu e ca u merge doar ca imi deschide o gramada de mesaje si de aia nu pot intra
Daca intuiesc bine tu folosesti Mozilla nu IE nu?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Shakira_girl13
Monster Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2448
|
|
OMG nu e cam mare scrisul acela 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
black_blood
Base Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4071
|
|
si mie mi se pare cam mare scrisul da ma rog dak ei ii place 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
sharky25k
Monster Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6585
|
|
RBD a scris:
Da,Mozilla.D c? |
ia intra cu IE sa vad cum opresti apoi IE daca nu stii sa umblii la procese trebuie sa da restart la calc.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
fan_shakira_4_ever
Base Member
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4409
|
|
cam mare scrisul da`ma rog.. mie imi merge..probabil pt ca folosesc tot mozilla
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
black_blood
Base Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4071
|
|
draga doar ti-a zis nu ti-a bagat pe gat
|
|
| pus acum 18 ani |
|
fan_shakira_4_ever
Base Member
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4409
|
|
si el vroia sa zica de fapt ca sunt destui cei care folosesc IE si daca lor li se blocheaza cum vrei sa ai multi useri..crezi k o sa isi schimbe ei browser-ul pentru forumul tau 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Shakira Shakira
Junior Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 155
|
|
Zambeste!Asha viatza pare mai frumoasa! daca nu zambesti viata pare mai urata!
47KB
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
sharky25k
Monster Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6585
|
|
multi?
poi statisticile mondiale zic cam asa
82% din navighatori de pe net folosesc IE si restul folosesc alte browsere(Mozilla Opera AOL Netscape)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
fan_shakira_4_ever
Base Member
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4409
|
|
Shakira Shakira a scris:
Zambeste!Asha viatza pare mai frumoasa! daca nu zambesti viata pare mai urata! |
wtf ce cauta mesajul asta aici 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Shakira Shakira
Junior Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 155
|
|
poi fetele se certau si.... 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
black_blood
Base Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4071
|
|
si...... ai venit tu sa faci off topic.....
app sharky e baiat....
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Shakira Shakira
Junior Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 155
|
|
am vrut doar sa il fac/sa o faca sa se impace.Aici ar trebui sa fim prieteni
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
sharky25k
Monster Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6585
|
|
da friends dar nu cu postari aiurea 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
sharky25k
Monster Member
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6585
|
|
nup dar eu ti-am facut o recomandare si nu ezit sa iti mai spun odata.
pentru cei care intra cu Internet Explorer scoate codul de votare ca imi apare de mii de ori acel mesaj deodata si nu pot vedea forumul daca nu creezi intra si tu cu internet explorer sa vezi cum e 
|
|
| pus acum 18 ani |
|